Kolekcja porcelany Lubiana Daisy – najwyższy kunszt wykonania

Lubiana Daisy

Porcelana jest znana i ceniona przez wiele osób na całym świecie. Zestawy porcelany stołowej od lat gościły na stołach w pałacach książąt i królów, którzy zawsze mieli wszystko, co najlepsze. Na szczególną uwagę zasługuje polska porcelana, po którą przyjeżdżają miłośnicy tych produktów z najdalszych zakątków świata.

Kolekcja porcelany Lubiana Daisy

Na terenie Polski znajduje się fabryka Lubiana, która produkuje zestawy obiadowe i kawowe w bardzo ciekawych i eleganckich wzorach. Miłośnicy prostych rozwiązań, którzy cenią sobie luksus i styl, powinni zwrócić uwagę na kolekcję porcelany Daisy. Zestawy dostępne są w standardowych wielkościach, czyli dla 6 i 12 osób. Kolekcja porcelany Lubiana Daisy zachwyca nie tylko minimalistyczną formą, ale również kunsztem wykonania i śnieżnobiałą bielą. Posiłki spożywane na porcelanowych talerzach i kawa pita z takiej filiżanki na pewno będą smakować znacznie lepiej.

Dlaczego warto wybrać zestaw porcelany stołowej?

W sklepach dostępne są komplety obiadowe i kawowe wykonane z różnych materiałów, które jednak w niczym nie przypominają porcelany. Każdy, kto choć raz miał do czynienia z produktami pochodzącymi z polskich fabryk porcelany, nie będzie chciał mieć w domu czy restauracji żadnych innych talerzy, czy filiżanek. Porcelana jest delikatna, a zarazem bardzo wytrzymała. Wykonana jest z naturalnych surowców najwyższej jakości pierwszego gatunku. Większość surowców pozyskiwana jest ze skał magmowych, co sprawia, że jest to produkt szlachetny. Porcelanę można myć w zmywarce czy używać w mikrofali. Z upływem czasu kolory nie matowieją ani nie blakną. Z pewnością taki komplet będzie służyć przez wiele lat, wyglądając, jak nowy. Kolekcja porcelany jest czymś więcej niż tylko przedmiotem do codziennego użytku. Jest to prawdziwa ozdoba stołu towarzysząca domownikom podczas uroczystości.